KONTAKT

Barrandova 409, 143 00 Praha 4 - MODŘANY

 ADRESA

 

LightSTUDIO & GlamSTUDIO & BabySTUDIO
Barrandova 409
143 00  Praha 4 – Modřany

(modrobílá budova Mikrotechna, obě studia se nacházejí ve 2.patře)

 

KONTAKT

Chcete rezervovat ateliér nebo focení? Potřebujete poradit? Ať už s námi chcete probrat cokoliv, jsme tu pro vás.

We also speak english, don´t hesitate to contact us. +420 702 202 061

 

Petr Sehnal
+ 420 731 193 863 (po-pá 9-18h)
rezervace@lightstudiopraha.cz

Provozovatel: Barbora Synková, zapsán v živnostenském rejstříku u Úřadu městské části Praha 4 dne 7.11.2016. IČ: 71983902 IČP: 1013770765

Fotoateliér LightStudio Praha_kontakt

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

01. Jedete autem?

Okolí ateliéru nabízí řadu možností parkování. Parkovací zálivy na Modřanské ulici. Parkovací místa v nedaleké ulici Mezi Vodami. V okolí přilehlé benzínové stanice OMV, ulice Barrandova a Pod vinicí. Případně pro rezidenty P4 na modrých zónách v okolí. Pokud si vezete vlastní techniku a vybavení, je pro vyložení na dobu nezbytně nutnou (max.15min) možné využít parkování přímo před budovou na ulici Modřanská.

02. Cesta MHD?

V bezprostřední blízkosti studia je tramvajová zastávka BelárieTRAM 3 (Kobylisy-Palmovka-Florenc-Národní třída-Levského), TRAM 17 (Vozovna Kobylisy-Nádraží Holešovice-Strossmayerovo náměstí-Staroměstská-Palackého náměstí-Sídliště Modřany), TRAM 21 (Radlická-Anděl-Palackého náměstí-Levského)

nebo autobusová zastávka U BelárieBUS 190 (Smíchovské nádraží-Nádraží Braník-Družná-Poliklinika Modřany-Na Beránku).

03. Kde mohu zaparkovat?

V okolí ateliéru sídlí řada firem a především ulice Barrandova je zcela obsazena. V této chvíli zde bohužel není možné pronajmout parkovací stání pro naše klienty. Plánujte proto prosím příjezd raději vždy s předstihem. Pro vaše parkování doporučujeme hlavní ulici Modřanská, kde je parkování zdarma a bez zón, dále v okolí přilehlé benzínové stanice OMV a ulice Pod vinicí. Řadu parkovacích míst nabízí i souběžná ulice s Modřanskou – Mezi Vodami. Případně pro rezidenty P4 na modrých zónách v okolí. Pokud si vezete vlastní techniku, vybavení, produkty na focení nebo velký kufr s garderóbou, je pro vyložení na dobu nezbytně nutnou (max.15min) možné využít parkování přímo před budovou na ulici Modřanská. Parkování o víkendu je zcela bez problémů.

04. Vidím budovu Mikrotechny, kam mám jít dál?

Ulice Barrandova je kolmá přímo na hlavní ulici Modřanská. Vchod do budovy studia najdete hned na začátku ulice. Naproti parkovišti a budově Barvy laky. Číslo domu nad vchodem uvedené není, ale u vchodu samozřejmě nechybí cedule s označením provozovny a název studia najdete i na zvonku. Pokud se do studia chystáte po 17. hodině nebo kdykoliv o víkendu, vstupní dveře jsou zamčené a je třeba si vyzvednout klíč v kanceláři ostrahy. Tu najdete dále v ulici Barrandova – u závory cca 30 metrů od vchodu. Veškeré informace o přístupu do studia obdržíte ještě emailem po rezervaci studia. Případně jsme kdykoliv připraveni vás navést po telefonu.

05. Jak se dostanu do budovy a do studia?

Do budovy i do ateliéru se dostanete po zadání číselného kódu. Kódy a přesný postup otvírání/zavírání obdržíte emailem po rezervaci studia. Kódy jsou individuálně generované a fungují pouze po dobu pronájmu. Pro každý pronájem tedy obdržíte kódy nové. Pro přístup do budovy je na odpolední foto blok 17-21h. všechna víkendová focení nutné zapůjčení/vrácení klíče z vrátnice vzdálené cca 30 metrů od vstupu budovy studia.

V případě jakýchkoli nejasností jsme kdykoliv připraveni vás navést po telefonu.