FAQS

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY
Boho interiér_ateliér Praha

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

1. MOHU SE DO STUDIA PŘIJÍT NEJPRVE NEZÁVAZNĚ PODÍVAT?

Samozřemě. Stačí napsat nebo zavolat a domluvit si schůzku. Provedeme vás studiem, ukážeme a řekneme vše, co budete potřebovat. 

2. MOHU NA SVŮJ WEB/FB/IG DO NABÍDKY UMÍSTIT FOTKY VAŠEHO STUDIA?

Ano, budeme rádi a také pevně věříme, že vám naše studio přivede mnoho nových spokojených klientů na focení a nebo povzbudí vaše stávající klienty do dalšího focení. Budeme také rádi za označení na fotkách a ve stories na sociálních sítích. Rádi vás podpoříme a vaše fotky od nás ze studia přesdílíme i na našich sítích.

3. JAK PROBÍHÁ PŘEVZETÍ STUDIA?

Pro vstup k nám do studia nemusíte na nikoho čekat. Jednoduše přijdete a otevřete si sami. Jak?

Po provedení rezervace a uhrazení platby za studio vám vygenerujeme váš osobní přístupový kód do studia. Ten obdržíte spolu s přesnými informacemi k otvírání/zavírání emailem před termínem konání vašeho pronájmu.

Kódy jsou individuálně generované a fungují pouze po dobu pronájmu. Pro každý pronájem tedy obdržíte kódy nové.

Pro přístup do budovy je na odpolední blok 17-21h. a všechna víkendová focení nutné zapůjčení/vrácení klíče z vrátnice vzdálené cca 30 metrů od vstupu budovy studia.

V případě jakýchkoli nejasností jsme kdykoliv připraveni vás navést po telefonu.

4. JE V CENĚ PRONÁJMU ZAHRNUTÝ ÚKLID?

Běžné pravidelné udržování čistoty je samozřejmostí. Ale prosíme o důkladné dodržování pravidel pronájmu dle OP. Zejména pak pečlivé přezouvání, vracení nábytku a rekvizit na své původní místo, úprava záclon, povyhazování všech odpadků do koše, pozavírání oken a zhasnutí světel.

5. CO KDYŽ VE STUDIO NĚCO ROZBIJI, POŠKODÍM, UMAŽU?

Je to nemilé, ale může se stát. VŽDY nám prosím situaci neprodleně telefonicky nahlaste, ať situaci můžeme řešit a nalézt vhodné řešení. Děkujeme.

6. MOHU SI NA FOCENÍ DO STUDIA VZÍT PSA ČI JINÉ ZVÍŘE?

Pouze po předchozí konzultaci a osobním schválení! Pejsky milujeme, ale mějte na paměti, že ve studiu je řada křehkých dekorací, polštářů a textýlií, které se s psí energií, psími chlupy, špinavými tlapkami či loužičkami přiliš nekamarádí. Děkujeme za pochopení.

7. KLIENT ONEMOCNĚL/ POTŘEBUJE REZERVACI PŘESUNOUT. LZE TO? A JAK NA TO?

Ano, rezervaci lze 1x přesunout. Je však třeba tak učinit více než 48 hodin před začátkem plánovaného nájmu.

   Pravidla užívání pronajatých prostor 

  • Pamatujte, že doba rezervace zahrnuje i čas na vámi uvedení prostoru do původního stavu.
  • Nedodržení pronajatého časového okna a omezení tak dalšího pronájmu je sankcionováno sazbou 1000 Kč.
  • Pokuta za znečištění studia činí 2000 Kč + čas, po který bude studio zavřené pro účely úklidu. Týká se např. znečištění při použití třpytek, konfet, flitrů, kapalin, krému či olejů, peří, mouky atp.
  • Ve celém prostoru platí přísný zákaz kouření!!
  • Počet účastníků ve studiu během jednoho nájmu je max. 6  (včetně fotografa, vizážistky, dětí, čekajících). Přičemž 1 nájem se vztahuje pouze na 1 fotografa ve studiu.
  • Je zakázáno používat prostor studia k pořizování pornografických materiálů, materiálů hanobících rasu, národ, etnickou nebo jinou skupinu, příp. jiných materiálů, jejichž pořizování se příčí právním předpisům České republiky.

DALŠÍ OTÁZKY?

Máte-li jakékoli další otázky ke službám či fungování studia, neváhejte nás kontaktovat.